Loader
Hakkımızda
vitality pool, pool, sauna, hamam, hammam, buhar odası, tepidarium, jakuzi, havuz, kapalı havuz, yüzme havuzu, çocuk havuzu, süs havuzu, steam room, buz çeşmesi, su perdesi, kneipp, hidro masaj havuzu, spa, wellness , masaj odası, terapi odası, dinlenme, sıcak yataklar, tuz odası, kar odası, vitality havuz
13383
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13383,bridge-core-2.3.2,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-21.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-
 

Hakkımızda

Yalçın Havuz ailesi olarak, çalıştığımız projelerde kalite ve müşteri memnuniyeti birinci önceliğimiz olmuştur. Teklif, tasarım ve  keşif aşamasında titizlikle izlediğimiz programı siz değerli müşterilerimizle şeffaf bir şekilde paylaşarak, sahada ki imalatımızı bu program doğrultusunda profesyonel ekibimiz ile yürütmekteyiz.

 

Tasarımda yenilik , yaşamın en önemli dinamiklerindendir.40 yıldır sektörde saygın bir firma olabilmemizi, bu dinamikleri ve sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek tecrübemiz ile işimize yansıtmamıza borçluyuz. Birçok başarılı projeye imza atarak sektörde kendisine saygın bir yer edinen firmamız, kurulduğu günden itibaren iş ve işçilik kalitesini ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

 

Firmamız, tüm havuz sektörü firmalarının denetimini sağlayan Ulusal Havuz Enstitüsü Derneğinin (UHE) 1996 yılından beri üyesidir.

 

Ayrıca 2005 yılı Temmuz ayı itibariyle, AQA-MEYER firması tarafından verilen ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistem Belgesi almaya hak kazanmıştır.

 

Özetle Yalçın Havuz olarak ileriye dönük,  projelerimizi gururla teslim edebilmek adına gerekli olan gücümüzü geçmişten almaktayız .